Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
Kredi Veren Bankalar

Ak bank Kredi Başvurusu Sms İle

Ak bank Kredi Başvurusu Sms İle

Tüketiciler bankalardan kredi çekerken faiz oranlarını dikkate alarak kredi başvurusu yapar. Ak bank Kredi faiz oranını hesaplama ve sms  ile kredi başvurusu yapmak için detayları bu konuda inceleyebilirsiniz.

 

Ak bank, ve diğer bankalar tüketicilere kredi verirken, gerekli koşulları taşımayan tüketicileri ön onay sürecinde elemektedir.Özellikle kredi notu ön onay sürecinde ağır basmaktadır.Bankalara olan mevcut borçluluk durumu yada aylık gelirin çok yetersiz olması gibi durumlar ön onay sürecini olumsuz etkilemektedir.

Kredi başvurusu yapmadan önce kredi faiz oranlarını incelemelisiniz.Ak bank kredi faiz oranı sizin için cazip ise, bu sefer başvuru kanalını tercih etmelisiniz.En pratik başvuru kanalları sms ve internet aracılığıyla yapılan kredi başvuruları dır.Detayları aşağıda birlikte inceleyelim.

 

 

Ak bank  İhtiyaç Kredisi Faiz Oranı Hesaplama

Ak bank tüketicilere 60 ay vadeye kadar ihtiyaç kredisi  vermektedir.Ak bank kredi hesaplama sistemini kullanarak kullanmak istediğiniz kredi miktarının, aylık taksit tutarını, geri ödenecek toplam tutarı ve güncel faiz oranını öğrenebilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR :  Gelir Belgesiz Kredi Veren Bankalar Hangisi

Ak Kredi Faiz Oranları için örnek tablo hazırlanmıştır.Faiz oranları sürekli değişmektedir.Güncel faiz oranları için yukarıdaki Kredi Hesaplama sistemini kullanınız.

 

Kredi TutarıVadeAylık FaizAylık TaksitToplam Geri Ödenecek Tutar
 10.000 TL24 Ay% 2,60598,13TL14.407,62 TL
 10.000 TL36 Ay% 2,58464,62TL16.778,82 TL
 10.000 TL48 Ay% 2,54399,29TL19.218,42 TL
10.000 TL60 Ay% 2,52363,19TL21.843,90 TL

 

Akbank Kredi Başvurusu Sms İle Nasıl Yapılır ?

Akbank ihtiyaç kredisine bir çok kanaldan başvuru yapabilirsiniz.Bu başvuru kanalları arasında tüketiciler tarafından çok tercih edilen sms ile kredi başvurusunu birlikte inceleyelim. 

 

Sms İle Kredi Başvurusu İçin;

Kredi yazıp bir boşluk TC Kimlik No yazarak 4425‘e kısa sms atıyoruz.Sms ile kredi başvurusunun vadesi en fazla 36 aydır. Çekebileceğiniz kredi limiti en fazla 20.000 TL‘dir. Daha uzun vadede daha yüksek tutarda kredi çekmek için Ak bank şubelerine uğramalısınız.

Önemli: Kullanmış olduğunuz operatör Vodefone veya Türk Telekom ise kredi başvurusu için 4425’e değil 0532 750 25 25‘e kısa sms atmalısınız.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR :  Aktif Bank N Kolay Kredi Başvurusu ( Sms İle Anında Onay )

 

Sms İle Kredi Başvurusu Yapabileceğiniz Diğer Bankalar

 

 

 

 

 

 

Ak bank Web Kredi Başvurus için;

Ak bank ihtiyaç kredisine sms ile başvurabileceğiniz gibi internet üzerinden de başvuru yapabilirsiniz.Eğer Akbank müşterisi değilseniz Ak bank kredi başvurusu sayfasına giderek kredi başvurunu internet üzerinden yapabilirsin. 

 

Ak bank müşterisi iseniz Ak bank direkt internet şubesi ve mobil şubesi üzerinden kredi başvurunuzu kolayca yapabilirsiniz.

 

Ak bank ATM ile kredi Başvurusu için;

Ak bank ATM’sini kullanarak kredi başvurusu yapmak istiyorsanız aşağıdaki adımları izlemelisiniz.

  • ilk olarak ATM’den Giriş tuşuna basıyoruz.
  • İhtiyaç kredisi başvurusu  seçeneğini seçiyoruz.
  • Daha sonraki ekranda TC No ve Telefon No girerek başvurumuzu gerçekleştiriyoruz. 

Kredi başvurunuzun sonucu kısa süre içerisinde girmiş olduğunuz Telefon numarasına sms ile bilgilendirilir.

 

Ak bank kredi başvurusu hakkında daha fazla bilgiyi  444 25 25 Ak bank müşteri hizmetlerini arayarak öğrenebilirsiniz.

[Toplam:0    Ortalama:0/5]

ETİKETLER: ,
Emre Durmaz
Emre Durmaz
krediverenbanka.org kurucusu ve aynı zamanda dijital pazarlama uzmanı.İlgi alanı Finans ve Dijital pazarlamadır.Bilgi ve Birikimini, siz değerli okurlarına en iyi şekilde aktarmaktadır.
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.