Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
Kredi Veren Bankalar

Akbank Eft ve Havale Ücreti 2019

Akbank Eft ve Havale Ücreti 2019

Para transferi işlemleri banka  hesapları üzerinden kolayca yapılmaktadır. Akbank hesap sahipleri para gönderme işlemlerinde EFT ve Havale ücreti 2019  yılında ne kadar? merak etmektedir. EFT ve Havale ücretlerini birlikte inceleyelim.

 

Akbank hesaplarından para gönderme işlemleri için alınan ücretleri inceledikten sonra, Havale ve EFT ile para gönderme işlemlerinde para almayan bankalara da yer verdik, mutlaka inceleyin.Özellikle çok sık Havale ve EFT yapan birisi iseniz cebinize olumlu yansıyacaktır.

 

Akbank Havale Ücreti Ne Kadar ?

Akbank üzerinden yapacağınız Havale işlemlerinde tüketicilerden alınan masraflar aşağıda yer almaktadır.Para gönderme işlemleri arasında en uygun seçenek Akbank Direkt üzerinden yapılan Havale işlemleridir.

 

 •  Akbank şubesine giderek hesabınızdan başka bir hesaba  TL havalesi için 40 TL Havale masrafı alınmaktadır.

 

 • Akbank Direkt kullanarak yapılan Havale işlemleri için 3 TL Havale ücreti alınmaktadır.

 

 • Akbank 444 25 25 numaralı çağrı merkezini arayarak hesabınızdan yapacağınız Havale işlemleri için 50 TL Havale masrafı alınmaktadır.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR :  Vakıfbank Eft ve Havale Ücreti 2019'da Ne Kadar

 

 

Akbank EFT Ücreti Ne Kadar ?

Akbank hesabınız üzerinden başka bir bankadaki hesaba para transferi işlemleri için alınan masraflar aşağıda yer almaktadır.Havale işlemlerinde olduğu gibi EFT işlemlerinde de en hesaplı para gönderme kanalı Akbank Direkt üzerinden yapılmaktadır.

 

 • Akbank hesabınız üzerinden şubeye giderek EFT işlemi yaptırmanızın bedeli 70 TL‘dir.Bu tutar 750 TL’ye kadar çıkabilmektedir.Gönderilen para miktarına göre değişmektedir.

 

 • Akbank Direkt mobil ve internet şubeleri üzerinden yapacağınız EFT işlemleri için 6.75 TL EFT bedeli alınmaktadır.

 

 • Akbank müşteri hizmetlerini arayarak hesabınız üzerinden yaptıracağınız EFT işlemleri için 60 TL masraf alınmaktadır.

 

 EFT işlemleriniz hafta sonuna kalıyorsa,Hafta sonu EFT oluyor mu ? konusunu inceleyerek bu sorunuza cevap bulabilirsiniz.

 

 

Akbank Atm Kartsız Para Yatırma Ücreti

Atm üzerinden kartsız para yatırma işlemleri için alınan masraflar yatırılan tutara göre değişmektedir.

 

250 TL’ye kadar olan para yatırma işlemleri için15 TL
250 – 500 TL arası para yatırma işlemi için20 TL
500 TL üzeri tutarda para yatırma işlemi için25 TL
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR :  Akbank Direkt Serbest Hesap Nedir

 

Akbank para gönderme işlemleri için alınan masraflar hakkında daha fazla bilgiyi Akbank Ürün ve Hizmet Ücretleri sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Eğer çok sık para gönderme işlemi yapıyorsanız. EFT ve Havale işlemleri için masraf almayan bankaları tercih etmenizi öneririm.Peki hangi bankalar para gönderme işlemleri için masraf almıyor.

 

 • CEPTETEB
 • Enpara
 • Kuveyt Türk ( Senin Bankan )
 • Türkiye Finans
 • Albaraka Türk 

Hesap işletim ücreti almayan bankalar sayfasına giderek, EFT ve Havale işlemleri için masraf almayan bankaları daha detaylı olarak inceleyebilirsiniz.

 

 

Akbank Eft  Ücreti 2019,Akbank Havale Ücreti 2019 – Konusu ile ilgili bizlere sormak istediğiniz soruları aşağıdaki yorumlar bölümünden sorabilirsiniz.

[Toplam:0    Ortalama:0/5]

ETİKETLER: , ,
Emre Durmaz
Emre Durmaz
krediverenbanka.org kurucusu ve aynı zamanda dijital pazarlama uzmanı.İlgi alanı Finans ve Dijital pazarlamadır.Bilgi ve Birikimini, siz değerli okurlarına en iyi şekilde aktarmaktadır.
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.