Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
Kredi Veren Bankalar

Denizbank Hoşgeldin Faizi ve Süresi Ne Kadar

A+
A-
Denizbank Hoşgeldin Faizi ve Süresi Ne Kadar

Denizbank, hoş geldin faizi ile paralarınızı değerlendirme fırsatı sunmaktadır. Mevduatın kaç ay süresi bulunmaktadır? Ne kadar Hoş geldin Faizi vermektedir? Aşağıda detaylar yer almaktadır.

Tüketiciler mevduat hesabı açarak, birikimlerini değerlendirebilir. Bunun için banka tercihi yaparken, mevduatın vadesine ve faiz oranına bakılmalıdır.

 

 

Paranızı faiz için bankaya yatırırken şartları dikkatli okumalısınız. Özellikle paraya ihtiyacınız olduğu zaman para çekebiliyor musunuz. Çektiğiniz takdirde faiz bozuluyor mu?Bu gibi detaylar önemlidir. Mevduat hesabı açarken bu tür detaylara dikkat edilmelidir.

Denizbank hoş geldin faizi için 2 farklı seçenek sunmaktadır. Bu seçenekler arasında size uygun sürede istediğiniz oranda faiz veriyor mu? Buna karar verebilirsiniz.

Mevduat Hesap Çeşitleri;

  • Türk Lirası
  • Dolar
  • Euro
  • Altın

 

Denizbank Hoşgeldin TL Mevduat Faiz Oranları

  • 32-59 gün arasında vade seçen tüketiciler %23,50 faiz oranından yararlanabilirler.

 

  • 60 – 370 gün arasında vade seçen kişiler ise %24,00 faiz oranından yararlanabilirler.

 

  • Minimum yatırılması gereken tutar 5.000 TL’dir.

Bu faiz oranları TL hesabı için geçerlidir.

 

Denizbank Hoş Geldin Faizini inceledikten sonra En fazla  Faiz Veren Bankalar  konusuna mutlaka göz atmanızı öneririm.Yüksek faiz veren bankaların mevduat faiz oranları liste halinde yer almaktadır.

 

 

Denizbank Hoş geldin Faizi Dolar ve Euro Mevduat Hesapları

  • Dolar için 32 ile 45 gün vade de %4,50 oranında USD olarak faiz uygulanmaktadır. Minimum yatırılacak tutar 1.000 USD olmalıdır. En fazla yatırılacak tutar ise 250.000 USD’dir.

 

  • Euro için 32 ile 45 gün arasında seçilen vade de %1,50 oranında EUR olarak faiz verilmektedir. En az yatırılabilen tutar 1.000 EUR iken en fazla yatırılabilecek tutar 250.000 EUR’dur.

 

Denizbank Altın Mevduat Hesabı

  • 10 ile 2.500 gr altın için 32 ile 45 gün aralığındaki vade de %2,10 oranında faiz verilmektedir.

Yukarıda yer alan kampanyalardan faydalanmak isteyen tüketicilerin son 1 aydır Denizbank’ta istediği para birimine göre TL / USD / EUR mevduat hesabı olmalıdır. Altın içinde Altın mevduat hesabı bulunmaldır. Ayrıca bu kampanyadan son 6 ay içinde yararlanmamış olmak gerekmektedir. Eğer daha önce Denizbank hoş geldin faizini aldıysanız ve alalı henüz 6 ay olmadıysa bu kampanyadan yararlanmak için 6 ayın dolmasını beklemelisiniz.

Denizbank Mevduat Hesabı Nasıl Açılır ?


Mevduat hesabı açtırmak için yakınınızda Denizbank şubesi varsa buraya giderek hesap açtırabilirsiniz. Hesap açtırırken hesabınızın hangi para biriminden açılacağını belirtmeyi unutmayın.

Denizbank İnternet bankacılığı yada mobil bankacılığı kullanarak istediğiniz para biriminde vadeli mevduat hesabınızı açabilirsiniz.

 

[Toplam:0    Ortalama:0/5]
Summary
Denizbank Hoşgeldin faizi
Article Name
Denizbank Hoşgeldin Faizi ve Süresi Ne Kadar
Description
Denizbank, hoş geldin faizi ile paralarınızı değerlendirme fırsatı sunmaktadır.Mevduatın kaç ay süresi bulunmaktadır?Ne kadar Hoş geldin Faizi vermektedir
Author
Publisher Name
krediverenbanka.org
Publisher Logo
ETİKETLER: ,
Emre Durmaz
Emre Durmaz
krediverenbanka.org kurucusu ve aynı zamanda dijital pazarlama uzmanı.İlgi alanı Finans ve Dijital pazarlamadır.Bilgi ve Birikimini, siz değerli okurlarına en iyi şekilde aktarmaktadır.
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.