Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
Kredi Veren Bankalar

En Kolay Kredi Veren Bankalar ve Şartları

En Kolay Kredi Veren Bankalar ve Şartları

Özellikle anında kredi kullanmak isteyen tüketiciler kolay kredi veren bankaları tercih etmektedir. Şubeye gitmeden, belgesiz ve  kefilsiz kredi almak mümkün.Peki hangi bankalardan kolay kredi alınmaktadır. Özellikle ülkemizde şubesiz bankacılık, olarak da bilinen dijital bankacılık hizmeti veren bankalar, online olarak internet üzerinden kolay kredi vermektedir. Bunun dışında müşterisi olduğunuz bankalarda, şubeye gitmeden belgesiz kredi verebilmektedir.

 

Anında Kredi Veren Şubesiz Bankacılık Hizmetleri

 

 • İNGBank E – Kredi

 

 • Enpara.com

 

 • CEPTETEB

 

 • Aktifbank N Kolay Kredi

 


 

İNGBank E – Kredi

 

ingbank e kredi 300x130

 

İNGBank E –  kredi ile 7/24 istediğiniz zaman kredi kullanabilirsiniz.Müşterisi olan kişilerin hesabına müşterisi olmayan kişilerin kredisi de kurye ile ulaştırılmaktadır.İnternet yada mobil üzerinden yapılan başvurularda kredi tutarı hesaba aktarılmadan önce verilen bilgilerin doğruluğu teyit edilmektedir.Gerekli görüldüğü durumlarda banka belge talep edebilir ve sizi şubeye çağırabilir.

 

 • Şubeye gitme derdi yok

 

 • İNGBank müşterisi olma şartı yok

 

 • Belge yok, Kefil yok

 

E – Kredi ile alakalı daha fazla bilgi için Ben Dijitalim sayfasını ziyaret edin.

 

E- kredi 10 bin TL için Örnek Tablo;

Kredi Tutarı Faiz OranıVadeAylık Taksit TutarıKredi Tahsis Ücreti
 10.000 TL%1,9436 Ay413 TL50 TL

 

Ev hanımlarına kredi veren bankalar konusunu da incelemenizi tavsiye ederim.

 


 

Enpara.com 

 

enpara ihtiyaç kredisi 300x130

 

Enpara.com QNB Finansbank bünyesinde   dijital bankacılık hizmeti vermektedir.Enpara.com ihtiyaç kredisi için, herhangi bir kredi masrafı alınmamaktadır. Enpara.com üzerinden yapacağınız kredi başvuruları onaylanması durumunda enpara.com müşterisi iseniz kredi  hesabınıza yatırılmaktadır. Eğer enpara.com müşterisi değilseniz müşteri temsilcisi sizi enpara.com müşterisi yapmak için adresinize gelmektedir. Enpara.com müşterisi olduktan sonra krediniz hesabınıza aktarılır.

 

 • 1.000 TL ile 50.000 TL arası kredi kullanabilirsiniz.

 

 • 1 ile 36 ay arası vade imkanı bulunmaktadır.

 

 • Kredi başvuru sonucu iş saatleri içerisinde 1 kaç dakikada sonuçlanırken.Mesai saatleri dışında ilk iş gününde 8 saat içinde sonuçlanmaktadır.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR :  Emekliye Faizsiz ve Düşük Faizli Kredi

 

Daha fazla detay için enpara.com ihtiyaç kredisi  sayfasını ziyaret edin.

 

Enpara.com 10 bin TL için örnek tablo;

Kredi Tutarı Faiz OranıVadeAylık Taksit TutarıKredi Tahsis Ücreti
 10.000 TL%2,1936 Ay433 TLYok

 

 


 

CEPTETEB

 

cepteteb ihtiyaç kredisi 300x130

 

CEPTETEB müşterisi olsun yada olmasın hiç fark etmez. cepteteb.com.tr üzerinden yapacağınız kredi başvurusu onaylanması durumunda şubeye gelmeden kullanabilirsiniz. CEPTETEB müşteri iseniz krediniz onaylanması durumunda istediğiniz yerden kredinizi kullanabilirsiniz.Eğer CEPTETEB müşterisi değilseniz Yetkili personel sizin belirlediğiniz zaman ve yerde sizinle bir araya gelerek kredi kullanmanız için gerekli işlemleri tamamlar ve sizi CEPTETEB müşterisi yapar.

 

 • 1.000 TL’den 30.000 TL’ye kadar kredi kullanabilirsiniz.

 

 • 3 ile 36 aya kadar vade seçeneği var

 

 • CEPTETEB ihtiyaç Kredisi Faiz oranı %1,99’dur.

 

 • Kredi başvuru sonucu 3 dk içinde anında sms ile telefonunda

 

Kredi Başvurusu ve daha fazla bilgi için CEPTETEB İhtiyaç Kredisi sayfasını ziyaret edin.

 

CEPTETEB 10 bin TL ihtiyaç Kredisi için örnek tablo;

Kredi Tutarı Faiz OranıVadeAylık Taksit TutarıKredi Tahsis Ücreti
 10.000 TL%1,9936 Ay417,19 TLYok

 

 


 

Aktifbank N Kolay Kredi

 

aktifbank n kolay kredi 300x130

 

Özellikle kredi notu düşük olan tüketicilere yönelik kredi vermesiyle tanınan Aktifbank hizmeti olan N Kolay Kredi tüketicilere şubesiz, belgesiz ve kefilsiz kredi vermektedir. nkolaykredi.com.tr üzerinden 3 adımda yapacağınız kredi başvurusu 5 dk içinde sonuçlanmaktadır.

 

 • 3 ile 36 aya kadar vade imkanı bulunmaktadır.

 

 • N Kolay Kredi ile 2.000 TL’den 30.000 TL’ye kadar kredi kullanabilirsiniz.

 

Kredi başvurusu ve daha fazla bilgi için N Kolay Kredi  sayfasını ziyaret edin.

 

N Kolay Kredi 10 bin TL  ihtiyaç kredisi için örnek tablo;

Kredi Tutarı Faiz OranıVadeAylık Taksit TutarıKredi Tahsis Ücreti
 10.000 TL%2,4936 Ay457,22 TL50 TL

 

 

Yukarıda yer alan 4 banka digital bankacılık hizmeti kapsamında ihtiyaç kredisi vermektedir.Üstelik ihtiyaç kredisi verirken gelir belgesi ve kefil gibi  şartlar istemiyor.Bu bankaların dışında Kredi kartını kullandığınız yada maaşınızın yattığı bankalar da kefilsiz ve gelir belgesiz kredi verebilmektedir.Bunun için bankanın müşterisi olmanız gerekmektedir.Bankada yer alan bilgilerinizin yeterli olması durumunda krediniz onaylandığında anında hesabınıza yatmaktadır.

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR :  Borcu olana Kredi Veren Bankalar Hangisi

Kendi Müşterisine  Kolay Kredi Veren Bankalar

 

Yukarıda yer alan bankaların dışında kendi müşterisine kolay kredi veren bankaları aşağıda listeledik.Listede yer alan bankalar içerisinde çalışmakta olduğunuz banka varsa tercih edebilirsiniz.

 

 • Yapı Kredi

 

 • Odeabank

 

 • Vakıfbank

 

 • Garanti

 

 • QNB Finansbank

 

 • İş Bankası

 

 • Akbank

 

Müşterisi olduğunuz bankaların internet bankacılığını yada mobil bankacılığını kullanıyorsanız, burada size uygun kredi seçeneği bulunmaktadır.internet yada mobil şube aracılığı ile hemen kredi başvurunuzu yapabilirsiniz.Krediniz onaylanması durumunda vadesiz hesabınız varsa krediniz anında hesabınıza yatmaktadır.Eğer vadesiz hesabınız yok ise size en yakın şubeye giderek kredinizi alabilirsiniz.

 

Kolay Kredi Alabilmek İçin Kredi Notu Önemli

 

Şubeye gitmeden kolay kredi kullanabilmek için kredi notu önemli bir kriterdir.Kredi notu iyi ve çok iyi grubunda yer alan kişiler şubesiz,kefilsiz ve belgesiz kolaylıkla kredi kullanabilmektedir.İyi ve Çok İyi kredi notu puan aralığı aşağıda yer almaktadır.

 

 • İyi kredi notu aralığı 1500 – 1699

 

 • Çok iyi kredi notu aralığı 1700 – 1900

 

Bu gruplar dışında daha düşük kredi puanına sahip tüketicilerden bankalar gerek görülmesi durumunda gelir belgesi ve kefil isteyebilmektedir.Kredi notunun önemini buradan da tekrar anlıyoruz. Birçok tüketici kredi notunun önemini artık kavramış durumda.

 

Kolay Kredi Alabilmek için Kredi Tutarı Önemli

 

Yukarıda bahsettiğimiz gibi şubeye gitmeden kredi alabilmek için kredi tutarı da önemli bir kriterdir.Eğer gelirimize göre yüksek kredi talebinde bulunursak, kredi başvurusu onaylanmayabilir, yada bizden gerekli görülmesi durumunda kefil,ipotek veya ek gelir istenebilir.Çekmek istediğimiz kredinin aylık taksit tutarını, aylık gelirimizin yarısı karşılaya bilmelidir.

 

 

Anında kolay kredi veren bankalar konusu ile alakalı merak ettiğiniz ne varsa bizlere, aşağıda yer alan yorum bölümüne yorum yaparak iletebilirsiniz.

 

[Toplam:0    Ortalama:0/5]
Summary
En kolay kredi veren bankalar
Article Name
En Kolay Kredi Veren Bankalar ve Şartları ( En Düşük Faiz )
Description
Özellikle anında kredi kullanmak isteyen tüketiciler kolay kredi veren bankaları tercih etmektedir. Şubeye gitmeden, belgesiz ve  kefilsiz kredi almak mümkün.
Author
Publisher Name
krediverenbanka.org
Publisher Logo
ETİKETLER:
Emre Durmaz
Emre Durmaz
krediverenbanka.org kurucusu ve aynı zamanda dijital pazarlama uzmanı.İlgi alanı Finans ve Dijital pazarlamadır.Bilgi ve Birikimini, siz değerli okurlarına en iyi şekilde aktarmaktadır.
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.