Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
Kredi Veren Bankalar

3 Ay Ertelemeli Kredi Veren Bankalar Hangisi

3 Ay Ertelemeli Kredi Veren Bankalar Hangisi

3 Ay ertelemeli kredi veren bankalar özellikle nakit sıkıntısı yaşadığınız dönemlerde size ilaç gibi gelecek.

İhtiyaç kredisinin tüketicilere cazip gelmesi için, bankalar 3 ay ve 6 ay gibi ertelemeli Kredi imkanı sunmaktadır.Bankaların 3 ay ertelemeli olarak verdiği bu kredi, özellikle nakit sıkıntısı çeken tüketiciler için çok tercih edilmektedir. Krediyi kullandığımız tarihten itibaren 3 ay sonra kredinin ilk ödemesi başlamaktadır.Bu da nakit sıkıntısı çeken tüketicilere kredi ödemesi için zaman kazandırmaktadır. Her banka ertelemeli kredi vermemektedir. 3 ay ertelemeli kredi veren bankaları aşağıdan inceleyebilirsiniz.

 

Hangi Bankalar Ertelemeli Kredi Veriyor ?

 

Aşağıda 3 ay ertelemeli kredi veren bankaların listesi yer almaktadır.Burada yer alan bankaların kredi şartları ve diğer detaylar konunun devamında yer almaktadır.Şartları ve faiz oranlarını karşılaştırarak tercih yapabilirsiniz.

 

 • QNB Finansbank

 

 • Akbank

 

 • İNGBank

 

 • Vakıfbank ( Kamu çalışanlarına özel )

 

 • AlternatifBank

 

Borç Kapatma Birden fazla bankaya kredi ve kredi kartı borcunuz varsa Borç kapatma kredisi çekerek borcunuzu tek bankaya taşımak mümkün.Hangi bankalar hangi şartlarda Borç kapatma Kredisi veriyor öğrenmek için Borç Transferi Kredisi sayfasını ziyaret edin.

 

QNB FinansbanK 3 Ay Ertelemeli Kredi

 

QNB finansbank 3 ay ertelemeli kredi 300x143

 

QNB Finansbank ihtiyaç kredisi kullanmak isteyen tüketiciler için kredinin ilk taksit ödemesini 3 ay sonraya erteleme seçeneği sunuyor.Yanı kredi ödemesine 3 ay sonra başlayabiliyorsunuz.

 

 • Kredi notuna göre farklı faiz oranları

 

 • QNB Finansbank’ın internet ve mobil şubeleri üzerinden kolay kredi başvurusu
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR :  Aktif Bank N Kolay Kredi Başvurusu ( Sms İle Anında Onay )

 

 • Sms İle anında kredi başvurusu. Bunun için TC Kimlik No yazarak 5030 kısa sms atmanız yeterli olacaktır.

 

 • QNB Finansbank’ta hesabınız varsa internet ve mobil kanallardan yapacağınız kredi başvuruları onaylanması durumunda krediniz anında hesabınızda

 

 • Vade sayısı en fazla 33 ay’dır.

 

Kredi başvurusu, faiz oranları ve daha fazlası için QNB Finansbank Bireysel İhtiyaç Kredisi sayfasını ziyaret edebilir, yada 0850 222 0 900 numaralı müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz.

 

Akbank 3 Ay Ertelemeli Kredi

 

Akbank 3 ay ertelemeli kredi 300x143

 

 Akbank’tan ihtiyaç kredisi kullanmak isteyen tüketiciler için,  ilk kredi taksitini 3 ay sonra ödeme seçeneği bulunmaktadır. Akbank’ın  verdiği bu kredide en fazla 92 gün erteleme yapılabilmektedir.

 

 • kredimakbankta.com adresinden veya  Akbank mobil , internet veya müşteri hizmetleri aracılığıyla kredi başvurusu yapabilirsiniz.

 

 • Bu kredinin vadesi 33 ay’dır.Yani krediyi kullandığınız tarih itibari ile 36 ayı geçmeyecek şekilde olmalıdır.

 

Kredi başvurusu,faiz oranları ve daha fazla detay için Kredim Akbank’ta sayfasını ziyaret edin. Akbank 444 25 25 numaralı müşteri hizmetlerini arayarak da kredi başvurunuzu yapabilir, kredi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz.

 

İNGBank 3 Ay Ertelemeli Kredi

 

ngbank 3 ay ertelemeli kredi 300x143

 

İNGBank ihtiyaç kredisi kapsamında tüketicilere 3 ay ertelemeli kredi imkanı sunmaktadır.

 

 • Kredi vadesi 3 aydan 36 aya kadar olabilmektedir.

 

 • Kredi notuna göre kredi faiz oranı  belirlenmektedir. Kredi faiz oranının başlangıcı %1,94’tür.

 

 • İNGBank müşterisi iseniz mobil ve internet şubesi üzerinden ”hemen başvur” butonuna tıklayarak kredi başvurusu yapabilirsiniz.Onaylanması durumunda hemen kredinizi kullanabilirsiniz.

 

İNGBank İhtiyaç Kredisi sayfasını ziyaret ederek kredi faiz oranlarını ve daha fazla detayı öğrenebilirsiniz. 0850 222 0 600 numaralı İNGBank müşteri hizmetlerini arayarak da bu kredi hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR :  En Kolay Kredi Veren Bankalar ve Şartları

 

En Kolay Kredi veren bankaları tercih ederek gelir belgesiz , şubesiz kredi çekmeniz mümkün.

 

Vakıfbank Kamuya Özel 3 Ay Ertelemeli Kredi

 

vakıfbank 3 ay ertelemeli kredi 300x143

 

Vakıfbank kamuda çalışanlar , kadrolu işciler ve emeklilere özel kredi kampanyaları düzenlemektedir.

 

 • Kredi faiz oranı kredi skoruna göre değişmektedir.Faiz başlangıç oranı % 1,77’dir.

 

 •  3 ay ertelemeli  olarak isterseniz Artan yada azalan taksitlerle ödeme imkanı yada isterseniz 3 ayda bir eşit taksitlerle ödeme seçeneği

 

 • Maaşını Vakıfbank’tan alan müşterilere özel faiz imkanı

 

Kamuya özel İhtiyaç Kredisi sayfasını ziyaret ederek daha fazla detaya ulaşabilirsiniz. Konu ile ilgili daha fazla bilgi almak için 0850 222 0 724 numaralı Vakıfbank müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz.

 

AlternatifBank 3 Ay Ertelemeli Kredi

 

Alternatifbank 3 ay ertelemeli kredi 300x143

 

AlternatifBank ihtiyaç kredisi kapsamında tüketicilere 3 ay sonra ödemeli kredi vermektedir.Kullandığınız kredinin ilk taksit ödemesi 3 ay sonra başlar. AlternatifBank  Ertelemeli Kredi sayfasına göz atarak kredi hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.AlternaifBank tarafından verilen Ertelemeli ihtiyaç kredisi için daha fazla bilgiye 444 00 55 numaralı AlternatifBank müşteri hizmetlerini arayarak ulaşabilirsiniz.

 

Değil:

Yukarıda 3 ay ertelemeli kredi veren bankalar ve kredi detayları yer almaktadır.Bu konu ile alakalı bizlere iletmek istediğiniz her şeyi aşağıda yer alan ”Yorumlar” bölümüne yazarak bizlere ulaştırabilirsiniz.

 

 

 

[Toplam:1    Ortalama:5/5]
Summary
3 Ay Ertelemeli Kredi Veren Bankalar min
Article Name
3 Ay Ertelemeli Kredi Veren Bankalar İlk Ödeme 3 Ay Sonra
Description
3 Ay ertelemeli kredi veren bankalar özellikle nakit sıkıntısı yaşadığınız dönemlerde size ilaç gibi gelecek.
Author
Publisher Name
krediverenbanka.org
Publisher Logo
Emre Durmaz
Emre Durmaz
krediverenbanka.org kurucusu ve aynı zamanda dijital pazarlama uzmanı.İlgi alanı Finans ve Dijital pazarlamadır.Bilgi ve Birikimini, siz değerli okurlarına en iyi şekilde aktarmaktadır.
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.