Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
Kredi Veren Bankalar

Garanti Bankası Eft ve Havale Ücreti 2019

Garanti Bankası Eft ve Havale Ücreti 2019

Garanti bankası eft ve havale ücreti 2019‘da ne kadar?Hangi para gönderme kanalı daha ucuz tüm detaylar bu konuda mevcut.

Garanti bankası hesap sahipleri para transferi işlemlerini mobil şube ve internet şube üzerinden kolayca yapmaktadır.Peki eft ve havale ücreti ne kadar?Garanti para gönderme ücretlerini birlikte inceleyelim.

 

Garanti bankası müşterileri para gönderme işlemlerini bir çok kanalla yapabilmektedir.Para transferinin gerçekleştirildiği kanala  göre eft ve havale ücreti farklılık göstermektedir.Aşağıdaki kanallar aracılığı ile para transferi işlemlerinizi yapabilirsiniz.Sizin için en kolay ve maliyeti az olan para transferi kanalı hangisi ise onu tercih edebilirsiniz.

 

Garanti Bankası Para Transferi Kanalları 

Aşağıda Garanti bankası ile para gönderebileceğiniz 5 farklı kanal bulunmaktadır.Bu kanallar içerisinde maliyeti en az olan para gönderme aracı mobil ve internet şubesidir. Aşağıdaki para gönderme ücretlerini incelediğinizde bunu sizde fark edeceksiniz.Mümkün oldukça bu kanalları kullanmanızı tavsiye ediyoruz.

 

 • Mobil Şube üzerinden
 • İnternet Şubesi üzerinden
 • Garanti Bankası şubesinden
 • Garanti Bankası ATM’lerini kullanarak
 • 444 0 333 Müşteri Hizmetleri Aracılığıyla 
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR :  Turkcell Kredi Notu Öğrenme Sms İle

 

Garanti Bankası Eft Ücretleri

 

 • İnternet ve Mobil şube üzerinden yapacağınız eft işlemleri için 6,75 TL hizmet bedeli alınmaktadır.Geç eft ( 16:00 ‘ dan sonra yapılan eft işlemleri )  için 9,50 TL hizmet bedeli alınmaktadır.

 

 • Garanti Bankası ATM‘si aracılığıyla yapacağınız eft işlemleri için 18 TL eft ücreti tahsis edilmektedir.Geç eft işlemi için ise 20 TL ücret alınmaktadır.

 

 • Alo Garantiyi arayarak yapacağınız eft işlemleri için 70  TL ile 120 TL arası hizmet bedeli alınmaktadır.Hafta içi 16:00’dan sonra yapılan geç eft işlemleri için ise 80 TL ile 120 TL eft ücreti alınmaktadır.

 

 • Garanti Bankası Şubesinden yapacağınız eft işlemleri için 2 farklı ücret bulunmaktadır.Hesabınız üzerinden yaptıracağınız eft işlemi için 75 TL ile 750 TL arası hizmet bedeli alınmaktadır.Nakit verilerek yapılan yapılan eft işlemleri için 80 TL ile 800 TL arası hizmet bedeli alınmaktadır.Şube aracılığıyla yapılacak geç eft işlemi için ek 30 TL ücret alınmaktadır.

 

Garanti Bankası Havale Ücretleri

 

 • İnternet ve Mobil şube  üzerinden yapacağınız havale işlemi için 3 TL havale ücreti alınmaktadır.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR :  Garanti (BBVA) Bankası 3390 Sms İle Kredi Başvurusu

 

 • Garanti Bankası ATM ‘sini kullanarak yapmak istediğiniz havale işlemi için 12 TL havale ücreti alınmaktadır.

 

 • Alo Garantiyi arayarak yapacağınız havale işleminiz için 55 TL havale ücreti bulunmaktadır.

 

 • Garanti Bankası Şubesinden yapacağınız havale işlemleri için 44 TL hizmet bedeli alınmaktadır. 16:00’dan sonra yapılacak havale işlemleri için ise 54 TL ücret alınmaktadır.

 

Garanti bankasına ait ürün ve hizmetlerin güncel fiyatlarına ulaşmak için Garanti ürün ve hizmet ücretleri sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

 

 

 

Yukarıda Garanti Eft ücretleri ve Garanti havale ücretleri yer almaktadır.Bu konu hakkında sormak istediğiniz sorularınızı yorum yazarak bizlere ulaştırabilirsiniz.

[Toplam:0    Ortalama:0/5]
Summary
Garanti Bankası Eft ve Havale Ücreti
Article Name
Garanti Bankası Eft ve Havale Ücreti 2019
Description
Garanti bankası eft ve havale ücreti 2019'da ne kadar?Hangi para gönderme kanalı daha ucuz tüm detaylar bu konuda mevcut.
Author
Publisher Name
krediverenbanka.org
Publisher Logo
Emre Durmaz
Emre Durmaz
krediverenbanka.org kurucusu ve aynı zamanda dijital pazarlama uzmanı.İlgi alanı Finans ve Dijital pazarlamadır.Bilgi ve Birikimini, siz değerli okurlarına en iyi şekilde aktarmaktadır.
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.