Kredi Veren Bankalar

Gizlilik Politikası

Gizlilik Politikası / Privacy Policy Guide

Krediverenbanka.org sitesi olarak sitemizi ziyaret eden ve yorum yapan kişilerin tüm haklarına saygı duymakta ve gizlilik yönergelerini yerine getirmekteyiz.Sitemizi ziyaret eden tüm kullanıcıların güvenli bir şekilde bilgi edinmesi ve firik alışverişinde bulunması sağlanmaktadır.Sitemiz hiç bir şekilde kredi veya senetle para vermemektedir.Yada bu hizmetleri sağlayan kurum ve kuruluşlar ile bağlantısı bulunmamaktadır.Bunu belirtmemiz halinde yinede kişisel bilgilerini bizimle paylaşan kişilerin bilgileri saklı tutulmaktadır.Yapılan yorumlar yayınlanmamaktadır.

krediverenbanka.org sitesi kanunlar çercevesinde 5651 sayılı yasada belrtilen yer sağlayıcı olarak yayın yapmaktadır.Yasa çerçevesinde sitemizde yayınlanan içeriklerin kontrol edilme zorunluluğu yoktur.İçerikler bildirildiği durumlarda kaldırılmaktadır.

İnfo@krediverenbanka.org mail adresine telif hakkı olan yada yasal olmadığını düşündüğünüz içerikleri mail atarak bize ulaşabilirsiniz.

YORUMLAR

Sitemizi ziyaret eden kişiler sitemizde yer alan konular ile alakalı yorum yapmaktadır.Bu yorumlar sırasında kişisel bilgilerin paylaşımı ve uygun olmayan yorumların yapılması durumunda tüm sorumluluk yorum yapan kişiye aittir.Bu yorumlardan dolayı oluşabilecek yasal süreçte sitemiz sorumlu değildir.

iÇERİKLER

Sitemizde yer alan içerikler editörlerimiz tarafından araştırma neticesinde hazırlanmaktadır.İçeriklerin kesin ve net bilgi olarak beyanı yapılmamaktadır.

LOG DOSYALAR

Sitemizde bir çok sitede olduğu gibi log dosyaların kaydı tutulmaktadır.İstatistiksel veri toplamak için kullanılmaktadır.Bunun dışında hiç bir amaç için kullanılmamaktadır.

CEREZLER

Sitemizde google Adsense reklamları yer almaktadır.Google DoubleClick Dart çerezleri kullanarak ziyaretcinin daha önceki internet gezintisine uygun reklamlar yayınlamaktadır.