Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
Kredi Veren Bankalar

Hesap İşletim Ücreti Almayan Bankalar 2019

Hesap İşletim Ücreti Almayan Bankalar 2019

Hesap işletim ücreti almayan bankalar  özellikle eft ve havale ücreti ödemek istemeyen tüketicilerin en çok tercih ettiği bankalardır.

Günümüzde para transferi işlemlerinin neredeyse tamamı banka hesapları üzerinden gerçekleşmektedir.Ev kirası ve özel okul ücreti gibi benzeri ödemeler bile, banka üzerinden  yapılmaktadır.Hal böyle olunca hesap işletim ücreti,EFT ücreti ve Havale ücreti tüketicilere ekstra masraf olmaktadır.

 

 

Hesap İşletim Ücreti Nedir ?

Hesap işletim ücretine kart aidatı da denmektedir.Hesap işletim ücreti vadesiz hesaplar için bankalar tarafından 3 ay, 6 ay ve 1 yıllık dönemlerde alınan ücrettir.Bunun yanı sıra para gönderme işlemlerinde tüketicilerden EFT ve Havale ücreti de alınmaktadır.Bu da hesap işletim ücreti ve para transferi için ücret almayan bankaları cazip hale getiriyor.

Vadesiz hesaplarda hesap  işletim ücreti almayan bankalar Havale ve Eft işlemlerinde işlem ücreti almamaktadır.Çok sık para transferi yapan kişiler, aşağıda yer verdiğimiz bankaları tercih ederek, para transferi için işlem ücreti ödemek zorunda kalmayacaktır.

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR :  İşyeri Açma Kredisi Nasıl Alınır ? İşte O Şartlar

Maaş Kartı Hesap İşletim Ücreti Almıyor

İlk olarak belirtmek isteriz ki eğer maaşınız banka hesabınıza yatıyorsa, maaş kartınızdan faydalanabilirsiniz.Maaş hesabınız üzerinden yapacağınız Eft ve Havale işlemlerinin yanı sıra hesap işletim ücreti de almamaktadır.Para transferi işlemlerinizi maaş hesabınızı kullanarak para transferine para ödemekten kurtulabilirsiniz.

 

CEPTETEB Vadesiz Hesap

 

Cepteteb vadesiz hesap 300x150

Türkiye Ekonomi Bankası’nın şubesiz dijital bankacılık hizmeti olan CEPTETEB tüketicilerden hesap işletim ücreti almamaktadır. CEPTETEB müşteri olarak Eft ve havale ücreti ödemekten kurtulabilirsiniz. CEPTETEB hesabı açtırmak için CEPTETEB’in resmi internet sitesini ziyaret edebilirsin.

 

Enpara Vadesiz Hesap

 

Enpara vadesiz hesap 300x150

 

Enpara’da CEPTETEB gibi dijital bankacılık hizmeti vermektedir. Enpara QNB Finansbank bünyesinde hizmet vermektedir. Enpara ’da hesap işletim ücreti yok,havale ve Eft işlemlerinde transfer ücreti yok. Enpara hesabı açtırmak için enpara.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

 

Nuvo Vadesiz Hesap

 

Yapı kredi Nuvo vadesiz Hesap 300x150

 

Yapı Kredi Bankası’nın dijital bankacılık hizmeti olan Nuvo’da müşterilerinden hesap işletim ücreti almamaktadır. Nuvo’da para transferi işlemlerinde tüketicilerden havale ve Eft ücreti almamaktadır.

 

Senin Bankan Vadesiz Hesap

 

Kuveyt türk senin bankan vadesiz hesap 300x150

 

Kuveyt Türk Bankası Senin bankan hizmeti ile dijital bankacılık alanında hizmet vermektedir.Diğer dijital bankacılık hizmetlerinde olduğu gibi Senin Bankan şubesiz bankacılık hizmetinde de Hesap işletim ücreti alınmamaktadır.Ayrıca yapacağınız para gönderme işlemlerinden de Havale ve Eft ücreti talep edilmemektedir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR :  Bankanız Provizyon Vermedi Ne Demek?

 

Türkiye Finans Bankası Vadesiz Hesap

Türkiye Finans Bankası müşterilerinden hesap işletim ücreti almıyor.Ayrıca gerçekleştireceğiniz para gönderme işlemlerini karşılığında da Havale ve Eft ücreti almıyor.

 

Albaraka Türk Bankası Vadesiz Hesap

Albaraka Türk ülkemizde hizmet veren katılım bankalarından bir tanesidir. Albaraka Türk kendisinde hesabı bulunan kişilerden hesap işletim ücreti almıyor.Bunun yanı sıra yapacağınız para transferi işlemlerinde de Eft ve havale ücreti istemiyor.

 

Dijital Bankacılık Nedir?

Yukarıda Hesap işletim ücreti almayan bankaları sizler için araştırdık.Bu bankalar genellikle dijital bankacılık hizmeti veren bankalardır.Dijital bankacılığa şubesiz bankacılık da diyebiliriz.Dijital bankacılık işlemleri şubesiz yapılabilmektedir.Dijital bankacılık işlemleri Mobil,İnternet,Telefon bankacılığı ve ATM gibi dijital ortamlarda yapılmaktadır.

 

 

 

 

[Toplam:0    Ortalama:0/5]
Summary
Hesap İşletim Ücreti Almayan Bankalar
Article Name
Hesap İşletim Ücreti Almayan Bankalar
Description
Hesap işletim ücreti almayan bankalar  özellikle eft ve havale ücreti ödemek istemeyen tüketicilerin en çok tercih ettiği bankalardır.
Author
Publisher Name
krediverenbanka.org
Publisher Logo
ETİKETLER: , ,
Emre Durmaz
Emre Durmaz
krediverenbanka.org kurucusu ve aynı zamanda dijital pazarlama uzmanı.İlgi alanı Finans ve Dijital pazarlamadır.Bilgi ve Birikimini, siz değerli okurlarına en iyi şekilde aktarmaktadır.
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.