Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

Ziraat Bankası Maaş Avansı Nasıl Alınır

Ziraat Bankası Maaş Avansı Nasıl Alınır
20 Mart 2019 tarihinde eklendi

Maaşı Ziraat bankasına yatan tüketiciler, diğer bankalarda olduğu gibi Ziraat bankasında maaş avansı var mı ?Var ise nasıl alınır ?Maaş kartından avans nasıl çekilir ? gibi sorulara yanıt aramaktadır.

 

Tüketiciler arasında maaş avansı olarak bilinen kredili mevduat hesabı,genellikle maaşını bankadan alan tüketicilere banka tarafından verilmektedir.Kredi kartını kullandığınız bankalarda sizlere kredili mevduat hesabı verebilir.Kredili mevduat hesabının limiti 250 TL,500 TL ve 1.000 TL olabilmektedir.Daha yüksek limitli kredili mevduat hesabı da verilebilmektedir.

 

Ziraat Bankası Kredili mevduat hesabı nedir?

Ziraat bankası, maaşını Ziraat bankası üzerinden alan tüketicilere kredili mevduat hesabı vermektedir.Maaş avansı olarak da bilinmektedir.Ziraat bankası sizin isteyiniz üzerine maaş hesabınız üzerinden kredili mevduat açar.Maaşınızın dışında hesabınıza bakiye belirlenir.Bu bakiye üzerinden harcama yapıldıkça bakiyeniz eksi olarak görülecektir.Yaptığınız harcamalardan dolayı oluşan eksi bakiye, maaşınız karta yattığında sıfırlanır.Geriye kalan tutar ise hesabınıza  artı bakiye olarak yansır.Harcadığınız tutar üzerinden faiz uygulanmaktadır.Kredili mevduat hesabından para kullanmadığınız zaman faiz işlemez.Acil ihtiyaçlarınızda bu bakiyeden ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR :  Hesap İşletim Ücreti Almayan Bankalar 2019

 

Ziraat Bankası Maaş Avansı İle Neler Yapılabilir ?

 

  • Maaş avans hesabınız üzerinden kredi  ve kredi kartı borçlarınızı ödeyebilirsiniz.

 

  • Otomatik ödeme talimatı verebilir, yada anında fatura ödemesi ile faturalarınızı ödeyebilirsiniz.

 

  • Maaş kartınızdaki kredili mevduat bakiyesi ile alışveriş yapabilirsiniz.

 

  • Nakit ihtiyacınızda ATM’den maaş kartınız üzerinden, avans bakiyeden para çekebilirsiniz.

 

  • Kullandığınız avans için faiz aylık yada 3 ay olarak hesabınız üzerinden kesilmektedir.

 

Ziraat bankası kredili mevduat hesabı sayfasını ziyaret ederek konu hakkında bilgi edinebilir, dilerseniz başvurunuzu yapabilirsiniz.

Not: Maaş kartınıza avans hesap açabilmeniz için kredi notunuzun uygun olması gerekmektedir.Maaş avansı da bir nevi kredi olarak değerlendirilebilir.Eğer kredi notunuz düşük ise Ziraat bankası maaş avansı vermeye sıcak bakmayacaktır.

 

 Ziraat bankası maaş avansı hakkında bilgi sahibi olduktan sonra, Kosgeb’in verdiği 50 bin hibe kredi konusunu incelemenizi tavsiye ederim. Kendi işini kurmak isteyenler için geri ödemesiz Kosgeb 50 bin hibe veriyor.

 

 

Ziraat Maaş Avans Başvuru Kanalları

 

  • Size en yakın Ziraat bankası şubesine giderek maaş kartınız için avans limit açtırabilirsiniz.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR :  Kredi Borcu Ödenmezse Ne Olur 2019

 

  • Ziraat bankası mobil ve internet şubesi üzerinden ne kredili mevduat hesabı başvurunuzu yapabilirsiniz.Onaylanması durumunda hesabınıza avans bakiye tanımlanacaktır.

 

  • Maaş kartınız üzerinden ATM aracılığı ile başvuru yapabilirsiniz.

 

  • 0850 220 00 00 numaralı Ziraat bankası müşteri hizmetleri numarasını arayarak da başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

 

 Ziraat bankası maaş avansı konusunu inceledikten sonra Asgari ücretli ne kadar kredi çekebilir 2019 başlıklı konuyu da incelemenizi şiddetle tavsiye ederim.Maaşınız asgari ücret olmasa bile maaşınıza göre ne kadar kredi çekebileceğinizi kolaylıkla hesaplayabilirsiniz.

 

Ziraat Bankası Maaş Avansı Nasıl Alınır – konusu hakkında cevabını merak ettiğiniz sorularınızı,  aşağıdaki yorumlar bölümünden bizlere ulaştırabilirsiniz.

725352c97f7a8a5eb02cdace2ee9f9f6?s=100&d=mm&r=g

Emre Durmaz

krediverenbanka.org kurucusu ve aynı zamanda dijital pazarlama uzmanı.İlgi alanı Finans ve Dijital pazarlamadır.Bilgi ve Birikimini, siz değerli okurlarına en iyi şekilde aktarmaktadır.

More Posts

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 votes, average: 5,00 Dışında 5)
Loading...
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 votes, average: 5,00 Dışında 5)
Loading...

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git